Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Nowe komfortowe domki
Nowe komfortowe domki
Wakacyjne pobyty grupowe w Aquaparku Tatralandia
Wakacyjne pobyty grupowe w Aquaparku Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Baseny termalne w Tatralandii
Baseny termalne w Tatralandii
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Saunowy Świat Celtów Tatralandia
Saunowy Świat Celtów Tatralandia

Tropical Paradise Tatralandia

Drewniany żaglowiec, który rozbił się o skałę. Przy nim prawdziwe koralowce, muszle i kolorowe ryby. Wysokie palmy na brzegu, w ich cieniu można odpocząć na wygodnych leżakach... Czy zapragnąłeś choć na chwilę wymienić zimną, górską atmosferę za ciepłą, tropikalną plażę? Wszystko da się spełnić, wystarczy chwila, a znajdziesz się w tropikalnym raju. Tropical Paradise to lato o każdej porze roku!

Już sam korytarz prowadzący do Tropical Paradise wprawi Cię w tropikalny nastrój. Przejdź obok replik starych budynków typowych dla Afryki i kolonialnego świata. Droga prowadzi do wraku statku, który rozbił się o skałę. Żaglowiec rozdziela Tropical Paradise na dwie części:

Po lewej stronie znajduje się nowy wodny świat z czterema basenami. Łączy je terapia wodna - krzesła, dysze masujące, a każda masuje inną część ciała. Nowością jest masaż stóp i relaksacyjna droga wodna z dyszami, które wymasują poszczególne części ciała.

Basen pływacki<p>Jeśli chcesz zrobić parę rundek swoim ulubionym stylem pływania, skorzystaj z basenu pływackiego. Poczuj się jak ryba w wodzie... dosłownie!<p> Tropical Paradise<p>Atrakcje wodne sprawiają, że w Tropical Paradise nie zaznasz nudy! Wręcz przeciwnie - w każdej sytuacji znajdziesz coś, co sprawi Ci radość.<p> Statek Piracki<p>Wielki jacht piratów z Karaibów zaprasza na pokład. Przed Wami niezapomniane morskie przygody!<p> Jaccuzzi<p>Pieniąca się woda z milionami musujących bąbelków. Relaks, który pozostanie na dłużej! <p> Leżaki<p>Po energicznej zabawie w parku wodnym Tatralandia warto chwilę odpocząć. Dziesiątki leżaków kuszą wygodą!<p> Tropical Paradise<p>Wyobraź sobie szerokie wody oceanu, na którym Twój statek mknie niczym błyskawica. Wzburzone fale obijają się o jego kadłub kołysząc to na prawą, to znów na lewą stronę dzielną załogę... W Tatralandii wszystko jest możliwe ;)<p>

Baby silent zone

Baby silent zone TatralandiaBaby silent zone - wydzieona, intymna strefa dla mamy z dzieckiem!

Baby silent zone

 

ATRAKCJE, które czekają na Ciebie w Tropikalnym Raju Tatralandii:

  • 2 baseny z krystaliczną wodą słodką
  • 2 baseny z wodą morską ogrzaną do 32 stopni
  • W środku, na granicy z basenami znajduje się bar niczym z Karaibów. Oryginalnych drinków można skosztować bezpośrednio w wodzie, lub na lądzie.
  • Basen do nurkowania - w kolejnej z nowych atrakcji znajdzie coś dla siebie także profesjonalny nurek. Skała, o którą rozbiła się łódź skrywa w specjalnym basenie swoje skarby. Młodzi odkrywcy mogą nurkować w poszukiwaniu muszli i pereł, a być może natkną się na skarb piratów.
  • Największą atrakcją będzie jednak widok prawdziwej rafy koralowej i jej mieszkańców - ukwiały i kolorowe ryby, które żyją w swoim własnym świecie w akwarium z sześcioma metrami sześciennymi wody morskiej.
  • Zaczerpnąć sił na kolejną wyprawę, lub podrzemać w cieniu palm możecie na którymś z setek leżaków, w strefie rekreacyjnej Tropical Paradise.

Dzięki unikalnej powłoce przykrywającej całą konstrukcję i przepuszczającej promienie słoneczne, możesz przy temperaturze 30°C opalać się nawet w środku zimy.
Bogaty wybór karaibskich specjałów i napojów oferuje nowa restauracja Paradiso.

Tropical Paradise<p>Piękne animatorki umilają czas Gościom Tropical Paradise.<p> Tropical Paradise<p>Wodne jaskinie budują klimat. Udana aqua-zabawa w chowanego gwarantowana!<p> Tropical Paradise<p>Animacje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tancerki w gorących, kubańskich rytmach podgrzewają atmosferę jeszcze bardziej! <p> Skarb Piratów<p>Przenieś się do wodnego świata korsarzy! W aquaparku Tatralandia kryje się mnóstwo skarbów, które czekają na spragnionych wrażeń Piratów!<p> Statek Piratów<p>Statek piratów góruje nad halą Tropikalnego Raju. Wszyscy na pokład, rejs pod palmami trwa! <p> Tropical Paradise<p>Szaleństwo w basenach - piękne animatorki w kolorowych strojach rozbawiają gości aqua zumbą! <p>

Wszystko to bez probleu zmieści się w Tropical Paradise ponieważ jego powierzchnia jest o około 400 m2 większa niż boisko do piłki nożnej. Muszla, która ukrywa w sobie tej wspaniały raj, to tylko część tego, co czeka na gości Tatralandii w środku zimy... Zapraszamy!

Zobacz, co Cię czeka w Tropical Paradise!

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek

Wszelkie prawa zastrzeżone © BT KRAKUS 2009-2016