Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Nowe komfortowe domki
Nowe komfortowe domki
Wakacyjne pobyty grupowe w Aquaparku Tatralandia
Wakacyjne pobyty grupowe w Aquaparku Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Baseny termalne w Tatralandii
Baseny termalne w Tatralandii
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Saunowy Świat Celtów Tatralandia
Saunowy Świat Celtów Tatralandia

Atrakcje w okolicy Tatralandii

Letni tor bobslejowy

Letni tor bobslejowy w Pavcine LehotaTOR BOBSLEJOWY W PAVCINE LEHOTA - 8 km od Tatralandii

X-trem BOB - górska letnia trasa saneczkowa typu BRANDAUER - ośrodek narciarski Ziarce Pavcina Lehota - długość trasy 1000 metrów.  Jest to pierwszy tego typu tor na Słowacji, atrakcyjna i w pełni bezpieczna konstrukcja. Tor o długości 1000 metrów z 16 zakrętami, 6 uskokami i 2 rampami, maksymalnie można osiągnąć prędkość 45 km/h.

Czytaj więcej: Letni tor bobslejowy

Gokarty

Gokarty w Liptowskim MikulaszuGOKARTY - KART CENTRUM LIPTOV - 4 km od Tatralandii

Hala gokartowa w okolicy Tatralandii znajduje się w Liptowskim Mikulaszu w dzielnicy Paludzkiej. Jazda trwa 8 minut na trasie o długości 350 m. Gokarty zyskują wielu zwolenników dzięki podobieństwu do świata Formuły 1. Są szybkie, lecz jednocześnie bezpieczne. Po niezapomnianych przeżyciach można się zrelaksować w dźwiękoszczelnym barze, z którego jest świetny widok na cały tor i zegar mierzący czas.

 

Dolina Prosiecka i Kwaczańska

Góry Prosieczne na SłowacjiDOLINA PROSIECKA, KWACZAŃSKA I GÓRY PROSIECZNE - 20 km od Tatralandii

Średnio trudna wycieczka piesza prowadząca na wierzchołek góry Prosieczne. Trasa ta należy do ulubionych tras w regionie Liptowa. Najciekawszym momentem na tym szlaku jest wspinaczka po drabinkach w wąskim przesmyku skał wapiennych Doliny Prosieckej.

Czytaj więcej: Dolina Prosiecka i Kwaczańska

Dumbier

Dumbier DUMBIER - 16 km od Tatralandii

Zakwaterowanych w Tatralandii chcących skorzystać z aktywnego wypoczynku zapraszamy na Dumbier. W przypadku sprzyjającej pogody trasa ta nie wymaga większego wysiłku fizycznego. Część drogi można przebyć wyciągiem krzesełkowym. Wyprawa startuje z dolnej stacji wyciągu krzesełkowego, za hotelem SKI, około 16 km od Liptowskiego Mikulasza. Wyciąg zawiezie Cię prawie na szczyt Chopku.

Czytaj więcej: Dumbier

Jezioro Liptowska Mara

Jezioro Liptowska MaraLIPTOWSKA MARA - 900 m od Tatralandii

Jedną z atrakcji Tatralandii jest sztuczne jezioro, obok którego jest położona. Powstało ono poprzez zalanie wioski, nazywane jest słowackim morzem. Stwarza wiele możliwości aktywnego wypoczynku na łonie przyrody w górskim otoczeniu. Spróbujcie "wodnego szaleństwa" na zalewie - rowery wodne, łódki oraz skutery wodne dla najsprawniejszych. Nie bójcie się poszaleć na nadmuchiwanym wodnym "bananie" ciągniętym przez motorówkę, albo zapiszcie się na kurs surfingu czy kajakarstwa.

Czytaj więcej: Jezioro Liptowska Mara

Demianowska Jaskinia Lodowa

Demianowska Jaskinia LodowaDEMIANOWSKA JASKINIA LODOWA - 12 km od Tatralandii

Demianowska Jaskinia Lodowa znajdująca się w okolicy Tatralandii oddalona jest od Demianowskiej Jaskini Wolności o 2 km, w kierunku północnym, a jej wejście znajduje się na wysokości 840 m n.p.m. Jaskinię wytworzył nurt rzeczki Demianówki. Jej pierwotna nazwa to Jaskinia Smoka. Demianowska Jaskinia Lodowa znana jest ze znaleziska kości niedźwiedzia jaskiniowego i napisów ściennych.

Czytaj więcej: Demianowska Jaskinia Lodowa

Skansen w Pribylinie

Skansen PribylinaSKANSEN PRIBYLINA - 25 km od Tatralandii

W niedalekiej okolicy Tatralandii znajduje się Muzeum Wsi Liptowskiej – Skansen Pribylina, otwarte w roku 1991. Zostało założone w trosce o ochronę najcenniejszych materialnych i niematerialnych wartości w związku z budową wodnego działu Liptowska Mara.

Czytaj więcej: Skansen w Pribylinie

Muzeum przyrody

Słowackie Muzeum Przyrody i JaskinioznawstwaSŁOWACKIE MUZEUM PRZYRODY I JASKINIOZNAWSTWA - 2 km od Tatralandii

W okolicy Tatralandii znajduje się specjalistyczne ogólnosłowackie muzeum poświęcone ochronie przyrody i jaskinioznawstwu na Słowacji. Znajdują się tu cztery ekspozycje. Przyroda chroniona składa się z dwóch części. Chroniona fauna – prezentuje poszczególne biotypy, łącznie z chronioną fauną i Sintrę z elementami sintrowej szaty.

Czytaj więcej: Muzeum przyrody

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek

Wszelkie prawa zastrzeżone © BT KRAKUS 2009-2016