Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Nowe komfortowe domki
Nowe komfortowe domki
Wakacyjne pobyty grupowe w Aquaparku Tatralandia
Wakacyjne pobyty grupowe w Aquaparku Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Baseny termalne w Tatralandii
Baseny termalne w Tatralandii
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Saunowy Świat Celtów Tatralandia
Saunowy Świat Celtów Tatralandia

Wyspa Piratów z Karaibów

Zapraszamy na całoroczną wyspę słońca w Tatralandii!

Przez cały rok możesz tu spełnić swoje marzenie o Karaibach. Kryty tropikalny kompleks został otwarty w 2007 r. Przejrzyste pokrycie dachowe z efektami świetlnymi nawet nocą i w zimie jest w stanie wyczarować nadmorską atmosferę i słońce.

Statek piracki pod sterami kapitana Barbossa jest podzielony na dwie części. W dolnej znajduje się marina z basenami, w górnej zaś słoneczna część wypoczynkowa "Palm Beach". Na dole wszyscy miłośnicy wody mogą się pluskać w basenach. Dorośli mogą się zrelaksować w dużym tropikalnym basenie Ocean z masażami, dyszami wodnymi, leżakami, częścią pływacką ze sztuczną falą i kolorowym podwodnym oświetleniem. Temperatura wody wynosi 32 °C.

Dzieciom bez wątpienia spodoba się dziecięcy basen piratów z ogromnym zamkiem Jumbo i fosą. Czeka na nich mnóstwo miłych, egzotycznych zwierzątek. Krokodyl, papuga i wąż wodny zapewniają orzeźwienie w upalne dni, tryskając w górę wodą. Wesołe zabawy obserwują dwie ciekawskie papugi Kiko i Zaza, którym wyraźnie spodobało się w koronach palm kokosowych. Dzieci mogą się do syta wyszaleć na zjeżdżalniach albo pozjeżdżać z górki na pazurki po zbutwiałym pniu. Olbrzymie zwisające arbuzy niekiedy zaskakują niespodziewanym prysznicem.

Na górnym pokładzie statku można przyjemnie spędzić czas w egzotycznej atmosferze. Chociażby posiedzieć albo poleżeć pod palmami na wygodnych leżakach, fotelach bujanych i rodzinnych huśtawkach. Dzieci na pewno będą zachwycone kącikiem zabaw z interaktywnym zamkiem, a mamy miejscem dla maluchów z kącikiem do przewijania i mikrofalówką, w której można podgrzać posiłek dla maleństwa.

Masz ochotę na prawdziwe hawajskie orzeźwienie? W oryginalnym barze HAWAI na Palm Beach hawajska obsługa serwuje przepyszne koktajle!

Karaibik<p>Celtowie zamieszkiwali tereny dzisiejszego aquaparku przed tysiącami lat. W Karbiku możecie natknąć się na animatorów w celtyckich przebraniach.<p> Aquapark Tatralandia - jeden z wewnętrznych basenów<p>W Tatralandii dzieci nie muszą potrafić pływać. W wielu basenach poziom wody przystosowany jest dla najmłodszych Gości kompleksu, z innych korzystać mogą z rodzicami.<p> Baseny termalne są wizytówką aquaparku Tatralandia<p>Kto był tutaj raz, z przyjemnością wraca...<p> Wyspa Piratów z Karaibów <p>Wnętrza karbika robią wrażenie, urzekają stylem, przywodzą na myśl wakacje.<p>

  • Kryty tropikalny wellness z basenami:

hydromasaże, leżanki, gejzery, masujące prądy wodne
część pływacka ze sztuczny prądem wodnym
tajemnicze podwodne podświetlenie
temperatura wody 30°C

  • Basen dziecięcy - Jumbo, ogród pełen niespodzianek:

niekończąca się zabawa, nie tylko dla najmłodszych
zjeżdżalnie, wodospady, wodne gry

  • Palm Beach:

ogródek palmowy z wygodnymi fotelami i widokiem na Tatry
wodne tarasy z leżankami

Basen Ocean<p>W Tatralandii czeka na Was mnóstwo atrakcji, sprawdźcie sami!<p> Basen Ocean<p>Jeden z największych krytych basenów w Tatralandii - nie sposób go nie zauważyć.<p> Basen Ocean<p>Nazwa basenu nawiązuje do tego, iż jest on największy spośród wszystkich krytych zbiorników wodnych w aquaparku. <p> Grzybek wodny w Tatralandii<p>W Tatralandii radości dostarczają grzybki wodne, z których radośnie tryskająca woda delikatnie masuje i oblewa każdego! <p> Basen z atrakcjami wodnymi<p>W każdym z basenów czeka na Was mnóstwo atrakcji! Na zdjęciu jedynie niewielka część tego, co spotkacie w Tatralandii.<p> Wyspa Piratów z Karaibów<p>Jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Tatralandii jest Karbik - Wyspa Piratów z Karaibów. <p> Basen Ocean<p>W Tatralandii czeka na Was 9 całorocznych basenów termalnych, Ocean jest jednym z nich. <p> Całoroczny basen termalny z atrakcjami<p>W Tatralandii, bez względu na porę roku zabawy nie brakuje. Aquapark oferuje między innymi całoroczny basen termalny z mnóstwem atrakcji.<p> Całoroczny basen termalny w Tatralandii<p>Grzybki wodne, podwodne gejzery i wiele więcej - Aquapark Tatralandia to świetne miejsce dla każdego miłośnika wodnych atrakcji!<p> Basen Ocean<p>Całoroczny basen termalny w Tatralandii kusi krystalicznie czystą wodą i relaksem, jaki przynosi regenerująca kąpiel. Pomimo tego, że Tatralandia jest ośrodkiem przyjaznym rodzinom z dziećmi, również starsi Goście ośrodka bawią się tu świetnie. <p> Jumbo Gród<p>Raj dla dzieci! Ci mniejsi i ci ciut więksi uwielbiają basen z Wyspy piratów z Karaibów w Tatralandii!<p> Basen dla dzieci<p>Termalny basen dla dzieci w Aquaparku Tatralandia - tu nie można się nudzić!<p> Basen dla dzieci<p>Liczne atrakcje przyciągają do Tatralandii co roku setki turystów z całego świata.<p> Basen dla dzieci<p>Dzieci najlepiej bawią się na wodnych ślizgawkach! Zjeżdżalnie dostępne w termalnym basenie dla dzieci są bezpieczne i zapraszają do wspólnej zabawy!<p> Basen dla dzieci<p>Zjeżdżalnie, gejzery wodne, grzybki - wszystko w jednym miejscu! Raj dla wszystkich dzieci.<p> Basen dla dzieci<p>Na Wyspie Piratów z Karaibów dzieciaki czują się jak ryby w wodzie! <p> Strefa relaksacyjna<p>W Tatralandii można przeżyć szaloną zabawę w Aquaparku albo... beztroskie relaksowanie się w wydzielonej strefie.<p> Wyspa Piratów z Karaibów - Leżaki<p>Tysiące leżaków dostępnych na Wyspie Piratów z Karaibów zachęca do odpoczynku pomiędzy kolejnymi zjazdami w Aquaparku.<p> Bar hawajski<p>Po szaleństwach w basenie można odpocząć w iście hawajskim stylu. <p> Bar hawajski<p>Spora ilość stolików sprawia, że każdy znajdzie sobie miejsce w hawajskim barze. <p> Huśtawka<p>Dwoje na huśtawce? Dlaczego nie! Huśtawka pod palmami w aquaparku Tatralandia pomieści was oboje.<p> Wyspa Piratów - strefa relaksacyjna<p>Strefa relaksacyjna na Wyspie Piratów z Karaibów pozwala na chwilę oddechu i odpoczynku pomiędzy wodnym szaleństwem w Aquaparku Tatralandia! <p>

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek

Wszelkie prawa zastrzeżone © BT KRAKUS 2009-2016