Dojazd i lokalizacja Aquaparku Tatralandia i Holiday Village Tatralandia

zdjęcie doradcy
Ania Cyranek
< >
wybierz kontakt z doradcą:
telefon stacjonarny gg zegar wiadomość
telefon stacjonarny:
telefon komórkowy:
zadzwonię do Ciebie o wygodnej dla Ciebie porze:
wyślij wiadomość doradcy:

Rezerwacja noclegów

data przyjazdu
data wyjazdu
dorosłych:
dzieci:

Zapraszamy do kontaktu jutro:

8:00 - 18:00

Promocje w Tatralandii

Tropikalna wycieczka

Tropikalna wycieczka

Pakiet Wellness

Pakiet Wellness

Wycieczki szkolne

Wycieczki szkolne

Pobierz aplikację!

Pobierz aplikację AquaSki Travel

Wstępy szkolne do Aquaparku Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Holiday Village Tatralandia zimą
Zabawa w Aquaparku Tatralandia
Aquapark Tatralandia
Baseny termalne w Tatralandii
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Rury i zjeżdżalnie - gwarantowana świetna zabawa!
Saunowy Świat Celtów Tatralandia


Lokalizacja i dojazd do Tatralandii

Ośrodek położony jest wśród pięknych gór, nad północnym brzegiem sztucznego jeziora Liptowska Mara, z widokiem na Zachodnie Tatry, w pięknym rejonie Liptov. Oddalony jest o ok. 2 km od Liptowskiego Mikulasza, a od przejścia granicznego w Chyżnem tylko 50 km. GPS: AQUAPARK N49°06.329 E19°34.240

Dojazd

Wyznacz trasę dojazdu do Tatralandii spod Twojego domu!

Najlepszy jest dojazd własnym środkiem transportu, bądź lokalną komunikacją z Liptovskiego Mikulasza. Jadąc samochodem można wybrać 2 trasy: krótszą przez Zuberec lub troszkę dłuższą, umożliwiającą poznanie regionu przez Rużomberok.

Trasa przez Rużomberok

W zimie polecamy drogę nr 59 (E77) wiodącą przez Podbiel w kierunku Rużomberoka, w którym należy skręcić w kierunku wschodnim na szosę nr 18, skąd poprowadzi nas płatna autostrada D1 ( E50) - opłata za winietę 7€/ tydzień/auto osobowe. Z autostrady zjeżdzamy do Liptovskiego Mikulasa.

Trasa przez Zuberec

Latem natomiast polecamy drogę przez Zuberec. W tym, celu po przekroczeniu przejścia granicznego w Chyżnem, kierując się drogą nr 59 (E77), w Podbielu skręcamy w lewo na drogę 548 i jedziemy nią w kierunku Liptovskyego Trnovca przez Habovkę i Zuberec. Dalej kierujemy się do Liptovskiego Mikulasa, Tatralandia zobaczymy po lewej stronie. Jest to droga krótsza, jednak ciągnie się przez góry. Z tego też powodu jest bardzo malownicza, ponieważ na trasie mijamy punkty widokowe z panoramą Niskich Tatr. Oczywiście w zimie trasa jest także przejezdna, doświadczeni kierowcy z pewnością dadzą sobie radę, jednak obowiązkowo samochód musi posiadać zimowe opony i na wszelki wypadek łańcuchy.
  • samochodem – autostrada D1 od zachodu i wschodu – zjazd na Liptowski Mikulasz, następnie na północny zachód w kierunku na Liptowski Trnovec.
  • autobusem – dworzec autobusowy w Liptowskim Mikulaszu znajduje się ok. 2 km od Aquaparku, stamtąd do kompleksu można dojechać autobusami komunikacji miejskiej w kierunku na Liptowski Trnovec lub inne miejscowości, do Liptovskej Ondrašovej i następnie przejść pieszo kilkadziesiąt metrów.
  • pociągiem – stacja kolejowa w Liptowskim Mikulaszu znajduje się ok. 2 km od Aquaparku, stamtąd do kompleksu można dojechać autobusami komunikacji miejskiej w kierunku na Liptowski Trnovec lub inne miejscowości, do Liptovskej Ondrašovej i następnie przejść pieszo kilkadziesiąt metrów.

Wszelkie prawa zastrzeżone © BT KRAKUS 2009-2016