zdjęcie doradcy
Gabrysia Stąpała
< >
wybierz kontakt z doradcą:
telefon stacjonarny gg zegar wiadomość
telefon stacjonarny:
telefon komórkowy:
zadzwonię do Ciebie o wygodnej dla Ciebie porze:
wyślij wiadomość doradcy:

Rezerwacja noclegów

data przyjazdu
data wyjazdu
dorosłych:
dzieci:

Infolinia czynna w godzinach:

8:00 - 18:00

Promocje w Tatralandii

Tropikalnne lato

Tropikalnne lato

Wstęp 10% taniej niż w kasie

Wstęp 10% taniej niż w kasie

Hurricane Factory dla dzieci

Hurricane Factory dla dzieci

Wstępy szkolne do Aquaparku Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Baseny termalne w Tatralandii
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Saunowy Świat Celtów Tatralandia

Tatralandia - Przygoda i Zabawa

Tatralandia tego lata będzie bajkowa

Magiczny świat bajek przez całe lato czeka na małych i dużych odkrywców Tatralandii. Od 30 czerwca do 3 września aquapark stanie się domem postaci z kreskówek. Od wczesnego rana bajkowe postaci dzielą się z gośćmi przesłaniem magicznego dnia pełnego przygód i zabawy.

W ciągu dnia najmłodsi mogą poznawać bajkowych przyjaciół, wspólnie z Królewną Śnieżką i Małą Syrenką Ariel nauczyć się hymnu Tatralandii i rozruszać cały park wodny swoim śpiewem. Mogą też dołączyć do Czerwonego Kapturka, energicznej Pszczółki Mai i wiecznie zmęczonego Gucia. Tajniki tańców orientalnych odsłoni przed nimi księżniczka Dżasmina, dowiedzą się, jak tańczą piraci, a zabawom będzie towarzyszyła papuga Rio.

Bajkowe lato 2017 w Tatralandii

Aby w krainie bajek nikt nie zabłądził, sympatyczny klaun podpowiada, gdzie można znaleźć bajkowe postaci i opowiada, co mają w planach. Magiczny świat bajek przybliżą dzieciom przedstawienia, które w lecie odbywają się dwa razy dziennie. W Tatralandii jest wesoło także podczas obiadów i kolacji! Wtedy jest pora na to, aby najmłodsi poznali Śpiącą Królewnę i Kota.  W późniejszych godzinach aquapark ożywa wpadającymi w ucho rytmami, a pośród basenów rozbrzmiewa hymn Tatralandii. Fali nieziemskich pląsów mogą dać się porwać wszyscy, którzy kochają dobrą zabawę. Poczuj bajkową krainę Tatralandia na własnej skórze. Statek w krytej hali basenowej zajęli piraci i zachęcają wszystkie dzieci do udziału w konkursach, ich własnych, albo sławnej papugi Rio. Nie zabraknie też małych Celtów – Taja i Tary, maskotek Tatraladii.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek

Wszelkie prawa zastrzeżone © BT KRAKUS 2009-2016