Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Nowe komfortowe domki
Nowe komfortowe domki
Wakacyjne pobyty grupowe w Aquaparku Tatralandia
Wakacyjne pobyty grupowe w Aquaparku Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Baseny termalne w Tatralandii
Baseny termalne w Tatralandii
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Saunowy Świat Celtów Tatralandia
Saunowy Świat Celtów Tatralandia

Atrakcje w okolicy Tatralandii

Letni tor bobslejowy

Letni tor bobslejowy w Pavcine LehotaTOR BOBSLEJOWY W PAVCINE LEHOTA - 8 km od Tatralandii

X-trem BOB - górska letnia trasa saneczkowa typu BRANDAUER - ośrodek narciarski Ziarce Pavcina Lehota - długość trasy 1000 metrów.  Jest to pierwszy tego typu tor na Słowacji, atrakcyjna i w pełni bezpieczna konstrukcja. Tor o długości 1000 metrów z 16 zakrętami, 6 uskokami i 2 rampami, maksymalnie można osiągnąć prędkość 45 km/h.

Najwyższa zagraniczna technologia zapewnia wrażenia z jazdy po pojedynczym, aluminiowym torze w specjalnie zaprojektowanych sankach dla 1 lub 2 osób. Dzieci do 7 lat jedynie pod opieką osoby dorosłej lub osoby, która ukończyła 15 lat. Sanki wyposażone są w hamulec umożliwiający dostosowanie prędkości i stylu jazdy do własnych potrzeb i umiejętności. Średnie nachylenie zjazdu to 23%. Maksymalna przepustowość: 230 osób na godzinę. Łączna iość wózków zjazdowych: 35.

Czynne od kwietnia do października w terminach:
10.04-31.05 codziennie 9:30-19:00
01.06-30.09 codziennie 8:30-20:00
01.10-31.10 codziennie 9:30-19:00
Wieczorne bobowanie 01.06-31.08 codziennie 19:00-22:00

Kontakt
Adres 031 01, Pavčina Lehota
Telefon +421 918 430 565
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
GPS GPSN49.025681°
E19.56195°

Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Górski tor saneczkowy w mejscowości Pavcine Lehota.<p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota - przygotowanie do jazdy wymaga precyzyjnego sprawdzenia wszystkich zabezpieczeń.<p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota - na wyciągu z niecierpliwością myślisz o zbliżającym się zjeździe.<p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota - przyjemność jazdy na tzw sankach w lecie.<p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Na wyciągu spokojnie czekasz, aż wyjedziesz. A potem już tylko szalony zjazd! <p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Widok ze startu górskiego toru saneczkowego w Pavcine Lehota.<p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Podczas zjazdu miniesz m.in. drewniany mostek - a to nie wszystkie czekające na Ciebie atrakcje! <p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Na wyciągu spokojnie czekasz, aż wyjedziesz. A potem już tylko szalony zjazd! <p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Po szalonym i pełnym zabawy zjeździe zatrzymasz się u stóp góry na mecie.<p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Po szalonym i pełnym zabawy zjeździe zatrzymasz się u stóp góry na mecie.<p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota - przyjemność zjeżdżania niczym z prędkością wiatru! <p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Szalona jazda na torze saneczkowym sprawi, że zanim ją skończysz, już będziesz chciał ją powtórzyć!<p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Jazda! Z górki! Będzie bardzo wesoło!<p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Asia pędzi jak strzała po torze saneczkowym.<p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Jazda w dół przynosi mnóstwo pozytywnych emocji! <p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Ster, którym operujesz jest wygodny - bezpiecznie dojedziesz do celu.<p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Tor saneczkowy jest bezpieczny - nie bój się więc na zakrętach :)<p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Gdy mkniesz z górki na pazurki czujesz wiatr, który delikatnie mierzwi Ci włosy. To takie przyjemne! <p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Wybrzuszenia, które pojawiają się co jakiś czas dodadzą urozmaicenia już przyjemnego zjazdu.<p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Pędź z prędkością światła - jak błyskawica! <p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Uśmiech nie zejdzie Ci z twarzy - nawet wtedy, gdy dotrzesz do mety! <p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>W rożnych miejscach podczas jazdy zobaczysz wyraźne znaki instruujące Cie do zastosowania bezpiecznych kroków.<p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Wspaniała jazda dobiega końca...<p> Górski tor saneczkowy w Pavcine Lehota<p>Po szalonym zjeździe emocje będą Ci towarzyszyć jeszcze długo! Ale jazda! <p>

Godziny otwarcia mogą ulec zmianie.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek

Wszelkie prawa zastrzeżone © BT KRAKUS 2009-2016