zdjęcie doradcy
Joanna Bugajska
wybierz kontakt z doradcą:
telefon stacjonarny gg zegar wiadomość
telefon stacjonarny:
telefon komórkowy:
zadzwonię do Ciebie o wygodnej dla Ciebie porze:
wyślij wiadomość doradcy:

Rezerwacja noclegów

data przyjazdu
data wyjazdu
dorosłych:
dzieci:

Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek:

10:00 - 15:00

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Nowe komfortowe domki
Hurricane Factory Tatralandia
Całodzienne wstępy do Tatralandii -36% ważne od 7 kwietnia 2021
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Baseny termalne w Tatralandii
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Saunowy Świat Celtów Tatralandia

Tatralandia - Przygoda i Zabawa

Promocyjne pakiety w super cenie

Zamknięcie Holiday Tatralandia Resort

Drodzy Klienci,

Z uwagi na panującą sytuację Aquapark Tatralandia oraz Holiday Village Tatralandia pozostają nieczynne. Otwarcie kompleksu planowane jest na 25 czerwca jesli sytuacja się ustabilizuje.

Do 7 lutego na Słowacji ogłoszony jest całkowity lockdown. Miejsce zamieszkania można opuszczać tylko w przypadku posiadania negatywnego testu na Covid.

Bardzo ważne aby wjechać na Słowację należy mieć negatywny test PCR - RT nie starszy niż 48 godziny lub należy poddać się kwarantannie.

Z uwagi na te obostrzenia zdecydowaliśmy o skróceniu godzin pracy infolinii.  Mamy nadzieję, że od czerwca wrócimy do pracy w normalnych godzinach.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 602 110 410.

 

Podróż na Słowację tylko z testem na COVID-19

test na COVID

⚠️ Drodzy Klienci!

Od poniedziałku 16 listopada 2020 roku obywatele polscy wjeżdżający do Republiki Słowackiej zobowiązani są do przedstawienia zaświadczenia o negatywnym wyniku testu RT-PCR na COVID-19.

Czytaj więcej: Podróż na Słowację tylko z testem na COVID-19

Uwaga! Aquapark Tatralandia zamknięty od 15.10.2020r.

LOGO

Drodzy Klienci!

Słowacja ???????? wprowadza nowe obostrzenia epidemiczne. W związku z powyższym od 15.10.2020r. Aquapark Tatralandia zostaje zamknięty!

Czytaj więcej: Uwaga! Aquapark Tatralandia zamknięty od 15.10.2020r.

Zakwaterowanie ze wstępem do aquaparku Tatralandia

Zimowe pobyty w TatralandiiSkorzystaj z szalonych uroków na Liptowie! Tylko z nami możesz doznać nieskończonej zabawy w basenach w cenie zakwaterowania. Nie daj nudzie za wygraną i zakwateruj się z rodzinką zaledwie kilka kroków od Aquaparku Tatralandia. Delektuj się prywatnością i wygodą naszych domków, odpoczynkiem w wodzie i błogim działaniem wellness. Przyjedź do nas – tropikalna jazda gwarantowana.

Od 1.12.2019 nasi goście mogą korzystać z NIEOGRANICZONEGO WEJŚCIA DO PARKU WODNEGO TATRALANDIA W CENIE ZAKWATEROWANIA (dotyczy rezerwacji potwierdzonych od 12.9.2019 z terminem rozpoczęcia pobytu po 01.12.2019).

Sprawdź cenę online

Czytaj więcej: Zakwaterowanie ze wstępem do aquaparku Tatralandia

First moment

Aquapark, gorące źródła, Tatralandia SłowacjaZnacie powiedzenie „kto pierwszy ten lepszy”? Powszechnie wiadomo, iż rezerwacja z wyprzedzeniem się opłaca! Na pewno spotkaliście się wiele razy z tym, że chociażby bilety lotnicze wykupione dużo wcześniej miały bardziej atrakcyjną cenę niż w późniejszym czasie. Tak samo jest z noclegami w Holiday Village Tatralandia! Zasada brzmi: im wcześniej zarezerwujecie swój pobyt, tym lepszą cenę dostaniecie! Zniżki sięgają aż do -13%!

Sprawdź cenę promocji!

Czytaj więcej: First moment

Promocja 7 w cenie 6

7 nocy w cenie 6 - 1 noc gratisRozkoszuj się zabawą w basenach, odprężającym działaniem wellness i  atrakcjami w ośrodku. Teraz z pewnością nie zabraknie Ci czasu, ponieważ my przedłużymy Ci Twój urlop w Aquaparku Tatralandia. Zakwateruj się w Holiday Village Tatralandia a my zapłacimy za 1 noc za Ciebie. Nie musisz iść na kompromis, ciesz się w pełni urlopem w aquaparku!

Sprawdź cenę promocji

Czytaj więcej: Promocja 7 w cenie 6

4 noce w cenie 3

zima TatralandiaNie przegap świetnej oferty! Wypoczynek u nas naprawdę się opłaca. Kto inny zaoferuje Ci nocleg przy aquaparku gratis? Zarezerwuj 4 noce, a jeden nocleg dostaniesz gratis. Przedłużyliśmy Twój pobyt, aby zapewnić Ci dostatecznie dużo czasu na odpoczynek, relaks i zabawę podczas pobytu w naszych przytulnych domkach.

Czytaj więcej: 4 noce w cenie 3

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek

Wszelkie prawa zastrzeżone © BT KRAKUS 2009-2016