zdjęcie doradcy
Anna Choptiana
< >
wybierz kontakt z doradcą:
telefon stacjonarny gg zegar wiadomość
telefon stacjonarny:
telefon komórkowy:
zadzwonię do Ciebie o wygodnej dla Ciebie porze:
wyślij wiadomość doradcy:

Rezerwacja noclegów

data przyjazdu
data wyjazdu
dorosłych:
dzieci:

Infolinia czynna w godzinach:

8:00 - 18:00

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Nowe komfortowe domki
Wstępy szkolne do Aquaparku Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Baseny termalne w Tatralandii
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Saunowy Świat Celtów Tatralandia

Tatralandia - Przygoda i Zabawa

Szkoła wyobraźni i centrum nauki IQ park

Baseny, zjeżdżalnie, nieokiełznane fale oraz Szkoła wyobraźni Halloween z centrum nauki IQ park oczarują Cię od września do grudnia.

Również tej jesieni Tatralandia przygotowała wystrój w stylu Halloween - zupełnie odmieniony z niepowtarzalnie tajemniczą atmosferą. Czeka Cię pływanie w przejrzystej wodzie termalnej lub w słonej wodzie pod palmami, zjazdy na zjeżdżalniach lub surfing w części parku Surf Waves Tatralandia, to wszystko urozmaicone tematyką Halloween: dekoracjami, grami i oryginalnymi dziełami sztuki stworzonymi przez artystę Jaroslava Čecha.

Pomimo, że od wspaniałego ślubu kościotrupów Seniority Conchity i Seniora Pedra upłynęło muchos wody na zjeżdżalniach i rozbiło się muchos fal w basenach parku wodnego Tatralandia, zapewne pamiętacie grandioso chrzciny ich syna Raffaelita. Od tamtego czasu Raffaelito wyrósł i teraz cieszy się, że może zasiąść w ławkach Szkoły wyobraźni i rozwiązywać zagadki centrum nauki IQ Park.
Przyjedź, aby przeżyć tę przygodę z Raffaelitem!

csm_IMG_1514_9cfcfd35e3.jpg csm_IMG_1516_9fc014a85b.jpg csm_IMG_1518_dad9d1697d.jpg csm_IMG_1519_8a4daecc11.jpg csm_IMG_1520_9279bf0f06.jpg csm_IMG_1522_8750044b50.jpg

Przepłyń słone i słodkie wody tropików, w części Tropical Paradise, przejdź przez gęstwinę palm tropikalnych i lian. Zaprowadzimy Cię do Szkoły wyobraźni, gdzie odkryjemy przed Tobą czar i piękno takich szkolnych przedmiotów, jak chemia hokus-pokus, przyrodologia i tajniki życia na planecie Ziemia, szkieletologia – język parku wodnego Tatralandia czy gimnastyka. Swoje zwoje mózgowe wytężą małe niños, ale również duzi adultos podczas rozwiązywania rebusów centrum nauki IQ parkspotkasz się ze smokiem, wejdziesz do Zamku Gomoku, przeżyjesz hokus-pokus w laboratorium profesora Hydrogeniusza, a na wychowaniu muzycznym zaśpiewasz z syreną. Dla małych muchachos przygotowaliśmy grę dla dzieci. Uczniowie dostaną podręcznik, w którym będą zbierać pieczątki i oceny za wykonane zadania.

Atrakcje intelektualne

 • Smocze i pajęcze klocki


  Klocki składają się z 6 zdjęć różnych pająków i smoków. Połącz je i poskładaj pająka, smoka lub gigantyczny zamek. Ćwicz wyobraźnię, logiczne myślenie i motorykę.
  Znajdziesz je na górnym piętrze w hali Karaiby obok kącika zabaw dla dzieci.
 • Tajemnicza syrena

  Przechadzając się pośród atrakcji IQ natraficie na posąg Syreny, która zmienia wszelkie głosy. Wystarczy stanąć naprzeciwko niej, nacisnąć jeden z przycisków i powiedzieć coś do mikrofonu. Nie poznasz swojego głosu  Posąg Syreny znajdziesz w hali Tropical Paradise przy wejściu do restauracji Paradiso.


 • Trójgłowy smok

  Przyjrzyj się fizyce i ruchowi mechanicznemu w praktyce. Pokręć kołami zębatymi, wielkim kołem lub pociągnij szybko smoka za dziurę w jego gardle i potrząśnij mu oczami, pokręć jego ogonem lub wpraw w ruch jego skrzydła.  Rzeźbę Trójgłowego smoka znajdziesz w hali Tropical Paradise obok basenu do nurkowania.


 • Laboratorium chemiczne

  W naszym laboratorium chemicznym z szalonym profesorem Hydrogeniuszem przeżyjesz chwile napięcia i poznasz tajniki chemii. Zostań na chwilę chemikiem, załóż duże rękawiczki i zrób sobie pamiątkowe zdjęcie.  Laboratorium chemiczne znajduje się przy wejściu do hali Tropical Paradise.


 • Krzesło Kościotrup

  Nawet Kościotrup zaczarowany w krzesło chce przyglądać się eksperymentom w laboratorium. Usiądź na krześle i zobacz, co się stanie. Krzesło Kościotrup chętnie zrobi sobie z tobą zdjęcie. Poznasz także podstawy fizyki i ruchu mechanicznego.


  Krzesło Kościotrup znajdziesz obok Laboratorium chemicznego. • Zamek Gomoku

  Chyba każdy z nas zna grę w Gomoku, czyli inaczej Kółko i krzyżyk. Co takiego, nie słyszałeś o niej? W takim razie za chwilę będziesz mógł w nią zagrać, w dodatku na dużym Zamku Gomoku. Weź ze sobą przyjaciela, w końcu to gra dla dwojga.  Zamek Gomoku znajdziesz przy wejściu do restauracji Paradiso.


 • Ścieżka edukacyjna


  Co by to była za szkoła, gdybyś się w niej niczego nie nauczył? Park wodny Tatralandia, to miejsce pełne osobliwości. Przejdź naszą ścieżkę edukacyjną, na której odnajdziesz wszystkie punkty IQ Points. Dowiesz się z nich takich ciekawostek, o których nawet nie miałeś pojęcia. Czy wiesz, że w parku wodnym Tatralandia znajdują się rośliny egzotyczne, takie jak bananowiec i palma kokosowa? Że spotkasz tu żarłacza, słynną rybkę Nemo, a nawet tygrysa? Że dawno temu rozbił się tu statek piracki i do dzisiaj można natrafić na piratów? I że będziesz się kąpać w słonej wodzie, która jest bardziej słona od tej w Morzu Bałtyckim? A to nie wszystko, jeżeli wciąż chcesz wiedzieć więcej, przybądź do parku wodnego Tatralandia, a punkty IQ points zdradzą Ci ciekawostki, które zainteresują osoby w każdym wieku.

 • Hej, szkoła zabawą Cię przywoła!

  Tatralandia-Halloween-IQPark-31_06.jpg csm_IMG_1504_8d6668ab66.jpg csm_IMG_1511_e23ce45cc3.jpg csm_IMG_1524_d0826f117e.jpg csm_Tatralandia-Halloween-IQPark_05_cd7e69479a.jpg csm_Tatralandia-Halloween-IQPark_14_42993f2962.jpg csm_Tatralandia-Halloween-IQPark_18_51276852d4.jpg


  Wypróbuj u nas szkołę na inny sposób. Tutaj nauczą się tych najbardziej godnych uwagi przedmiotów i możesz włączyć się do gry dla dzieci o tytuł najlepszego ucznia parku wodnego Tatralandia. Każdy mały gość zostanie uczniem w Szkole wyobraźni, otrzyma swój podręcznik i za prawidłowo rozwiązane zadania otrzyma prawdziwe oceny i pieczątki. Jeżeli chcesz zebrać wszystkie pieczątki i mieć same szóstki, musisz przejść wszystkie zadania w naszej grze IQ Szkoła przez zabawę. Każde zadanie jest wyjątkowe i w formie zabawy nauczy Cię więcej z chemii hokus-pokus, szkieletologii, przyrodologii i gimnastyki. Do wygrania 4 bilety wstępu do parku wodnego Tatralandia oraz bon podarunkowy o wartości 100 € na zakupy w sklepach Tatry Motion. Trzymamy kciuki za każdego!
Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek

Wszelkie prawa zastrzeżone © BT KRAKUS 2009-2016