zdjęcie doradcy
Gabrysia Stąpała
< >
wybierz kontakt z doradcą:
telefon stacjonarny gg zegar wiadomość
telefon stacjonarny:
telefon komórkowy:
zadzwonię do Ciebie o wygodnej dla Ciebie porze:
wyślij wiadomość doradcy:

Rezerwacja noclegów

data przyjazdu
data wyjazdu
dorosłych:
dzieci:

Infolinia czynna w godzinach:

8:00 - 18:00

Promocje w Tatralandii

Tropikalnne lato

Tropikalnne lato

Wstęp 10% taniej niż w kasie

Wstęp 10% taniej niż w kasie

Hurricane Factory dla dzieci

Hurricane Factory dla dzieci

Wstępy szkolne do Aquaparku Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Baseny termalne w Tatralandii
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Saunowy Świat Celtów Tatralandia

Wioski tematyczne w Tatralandii

Zarezerwuj konkretny domek

LIPTOWSKA OSADA

Liptovska Osada - domki w TatralandiiNajwiększe osiedle, które tworzy aż czternaście 4-miejscowych bungalowów jak w starej Liptowskiej wsi. Chcecie poznać świat naszych babć, który się ukrywa za tradycyjną, liptowską bramą? Znajdziecie tu drewniane ule. Oczywiście, nie zabraknie ani typowego drabiniastego wozu, kapliczki, dzwonnicy i studni . Dzieci ucieszy skomplikowany tor przeszkód i huśtawki, zaś dla maluchów przewidziano drewniany pociąg, jakiego nigdzie już nie znajdziecie. Na długie, ciepłe wieczory na świeżym powietrzu są do Państwa dyspozycji ławeczki, teren na ognisko i altanka z grillem.

PARK CENTRALNY

Park Centralny - domki w TatralandiiDla wszystkich, którzy nie lubią stać na boku, lubią być w centrum wydarzeń proponujemy zamieszkanie w czterdziestu 4-osobowych apartamentach. Są usytuowane zaraz za centralnym placem, więc ich mieszkańcy wiedzą o wszystkim, co dzieje się w okolicy. Ta wioska oferuje najwięcej terenów sportowych - od kortów tenisowych, boisk do siatkówki i piłki nożnej, poprzez tenis stołowy do rosyjskich kręgli. Przyjemną atmosferę zapewnia też ogrodowa altanka i po całej wiosce rozmieszczone ławeczki.

DZIECIĘCY ŚWIAT

Dziecięcy świat - domki w TatralandiiMałych i większych bywalców tego miejsca na pewno zachwyci perfekcyjny cukierkowy świat pełen radości i zabawy. Kogo z nas nie zauroczy brama wejściowa jak z bajki? Z niej rozciąga się widok na wesołe, różnokolorowe domeczki z czternastoma apartamentami, jeden obok drugiego - nie ma ani dwóch jednakowych! Czarodziejski nastrój tworzą nie tylko baśniowe domeczki, lecz i najróżniejsze place zabaw, drabinki, huśtawki. Kiedy się już Państwo dostatecznie wybawicie, można będzie odpocząć w ogrodowej altance, która ochroni nas przed palącymi promieniami słońca w czasie najbardziej gorących dni. Bramę do dalszych atrakcji CENTRAL PARKU tworzy kolorowa, krzyżowa konstrukcja.

U MYŚLIWEGO

U myśliwego - domki w TatralandiiWygodne zamieszkanie w leśnym stylu proponuje sześć 8-osobowych i sześć 4-osobowych drewnianych bungalowów. Odważni mogą wdrapać się na ambonę i stąd obserwować, co dzieje się w okolicy. Leśną atmosferę pomagają stworzyć drewniane karmniki dla zwierząt wypełnione sianem. Na obrzeżu rozmieszczone są różne, służące zabawie drewniane mostki, przewrotki, huśtawki. Koloryt leśnej osady podkreślają stylowe, niegdysiejsze ławy. Dla miłośników sportów spod znaku siatki znajdziemy w wiosce myśliwskiej boisko do siatkówki. Po ruchliwym dniu miło będzie posiedzieć przy kominku. Większe grupki mają do dyspozycji wielki komin. Nie bójcie się Państwo, dla każdego starczy miejsca przy kominku!

INDIAŃSKA OSADA

Indiańska Osada - domki w TatralandiiBrama wejściowa z totemami prowadzi Państwa w krąg sześciu 4-osobowych bungalowów stylu indiańskim. W centrum wioski Wielkie Białe Twarze mogą wypalić fajkę pokoju i posiedzieć w wielkim, pogodnym wigwamie, ich latorośle mają przygotowany mniejszy wigwam z widokiem na stojące totemy. I Winnetou pozazdrościłby takiej wioski! W ciągu dnia dzieci hasają w Aquaparku Tatralandia, pod wieczór można pójść na przechadzkę po lesie lub zabawić się na huśtawkach. Wieczorem cała wioska zasiądzie przy obozowym ognisku i podzieli się całodziennymi wrażeniami. Ognisko jest usytuowane obok grupy bungalowów, tak więc nawet najwytrwalsi szamani nie będą nikomu przeszkadzać.

ZATOKA RYBACKA

Zatoka Rybacka - domki w TatralandiiMiłośnicy podróży, marynarze, żeglarze i piraci mogą skłonić swoje głowy w siedmiu 4-osobowych rybackich chałupach, nim się wybiorą na kolejną dalekomorską wyprawę. Ci, którzy już od dzieciństwa marzą i śnią o dalekich podróżach na otwartym morzu, mogą rozegrać swój wyimaginowany bój z piratami na pokładzie szkunera w centrum wioski. Mali marynarze mogą odpocząć po walce na przeplotach huśtawek. Próby walki z morskimi falami można też obserwować z drewnianej altanki. Jeżeli macie Państwo po takim ciężkim dniu ochotę na grillowaną rybę lub pieczone mięso - do dyspozycji jest specjalne ognisko i zewnętrzny grill. Jeśli jesteście już po kolacji, to i tak usiądźcie nieopodal i poczujcie atmosferę ognia i relaksu.

OBÓZ HARCERSKI

Obóz harcerski - domki w TatralandiiTych z Państwa, którzy nie przestali być harcerzami - zapraszamy! Znajdziecie tu coś dla siebie! Przygarną Was dwie do czterech uporządkowane osady i bramy wejściowe z flagami osad. Nowy dzień rozpoczynać się może na przykład podniesieniem flagi na maszt w środku obozowego placu. Potem przetestujemy ścieżkę zdrowia- sprawdzimy swą zręczność, zwrotność i siłę na balansowym mostku, przełazach, drążkach i zestawach kombinowanych do ćwiczeń. Staranności w wykonywanych ćwiczeniach dopilnuje dyżurny harcerz! Szybkość ducha sportowego można sprawdzić na turnieju tenisa stołowego dopełnianego różnymi atrakcjami na dziecięcych boiskach. Zwycięzców ogłosi się wieczorem przy obozowym ognisku. Dorośli mogą spokojnie rozkoszować się filiżanką herbaty lub kawy w stylowym, drewnianym domeczku.

RZEMIEŚLNICZY DWÓR

Rzemieślniczy dwór - domki w TatralandiiWłaśnie w Holiday Village Tatralandia macie szansę bliżej poznać życie słowackich rzemieślników. Zamieszkajcie w sympatycznych cztero- i ośmioosobowych bungalowach. Rzemieślniczy charakter nadają osadzie typowe narzędzia bednarzy, dekarzy, koryciarzy, garncarzy, kowali, szewców, olejkarzy, piekarzy i koszykarzy. Na chwilę możecie stać się jednym z nich. Dla najmłodszych, tuż obok bungalowów są przygotowane drewniane ścianki, huśtawki i piaskownice, gdzie mogą się do woli wyszaleć. Rodzice docenią, niewątpliwie, możliwość obserwowania swoich pociech z wygodnych ławeczek stojących na zewnątrz. Wieczór spędzony z przyjaciółmi przy grillu będzie miłym zakończeniem dnia pełnego wrażeń.

ROMANTYCZNY OGRÓD

Romantyczny ogród - domki w TatralandiiNie tylko dla romantyków i zakochanych przeznaczona jest osada, której wyjątkowość widać na pierwszy rzut oka. Tworzy ją 17 apartamentów, które oferują absolutny spokój. Przekroczywszy próg drewnianej bramy łatwo zapomnieć o codziennych troskach i w pełni wykorzystać wolny czas. Zachwycają romantyczne kolory na fasadach domów, mnóstwo drewnianych ścianek i huśtawek oraz piaskownica. Długo będziecie wspominać wieczór spędzony w towarzystwie najbliższych lub nowo poznanych przyjaciół przy otwartym kominku lub w drewnianej altance.

U WINIARZA

U winiarza - domki w TatralandiiZanurzcie się w miłej atmosferze winiarskiego ogrodu i skosztujcie kieliszek dobrego wina. Oferujemy zakwaterowanie w ośmiu czteromiejscowych bungalowach, gdzie spędzicie swój najlepszy urlop. Specyficzny charakter tej osady nadają rysunki na fasadach domów. Przekroczywszy próg masywnej kamiennej bramy znajdziecie się w innym świecie. Oczywiście pamiętamy także o najmłodszych. Czekają na nich drewniane ścianki i huśtawki, które zapewniają miłą zabawę. Do dyspozycji są także kąciki wypoczynkowe, ławeczki, tarasy i ogniska.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek

Wszelkie prawa zastrzeżone © BT KRAKUS 2009-2016