zdjęcie doradcy
Anna Furman
< >
wybierz kontakt z doradcą:
telefon stacjonarny gg skype zegar wiadomość
telefon stacjonarny:
telefon komórkowy:
skype: skype ikona
zadzwonię do Ciebie o wygodnej dla Ciebie porze:
wyślij wiadomość doradcy:

Infolinia czynna w godzinach:

8:00 - 19:00

Rezerwacja noclegów

data przyjazdu
data wyjazdu
dorosłych:
dzieci:

Promocje w Tatralandii

First moment na wakacje!

First moment na wakacje!

Letnie animacje

Letnie animacje

Szukanie skarbu Celtów

Szukanie skarbu Celtów

SuperFly Tatralandia

Najnowsze wpisy

najnowsze wpisy

Tatralandia Holiday Resort, Liptovsky Mikulas, Słowacja

Tatralandia to największy całoroczny park wodny w centralnej Europie, posiada odkrytą letnią część oraz zadaszoną część funkcjonującą  przez cały rok. Jeśli raz tu przyjedziecie to na pewno będziecie wracać....

Mapka aquaparku Tatralandia<p>Zerknij na mapkę i wybierz miejsce, do którego się udasz!<p> Mapka Holiday Village Tatralandia<p>Zobacz, jak wygląda rozmieszczenie domków w Tatralandii. W którym chciałbyś się zakwaterować?<p>

Położony wśród pięknych gór, na północnym brzegu sztucznego jeziora Liptowska Mara, z widokiem na Zachodnie Tatry. Sercem Aquaparku Tatralandia jest źródło wody termalnej, wypływającej z głębokości ponad 2500 m, o temperaturze 60,7°C. Lecznicza woda termalna wypełniająca baseny, należy do wyjątkowych wód na Liptowie. Jej częścią  składową są  wody morza z okresu paleolitu, które znajdowało się na terenie Liptowskiej Kotliny już przed 40 milionami lat. Woda mineralna w Tatralandii  działa leczniczo na układ ruchowy i oddechowy.

Przedstawiciel w Polsce: AquaSki Travel

infolinia  czynna 7 dni w tygodniu 12 384 86 26

Poniedziałek - Piątek w godzinach 8:00 - 19:00
Sobota - Niedziela w godzinach 09:00 - 17:00

Dzwoniąc do nas uzyskasz wyczerpujące informacje o aquaparku, nowościach i możliwościach zakwaterowania oraz zarezerwujesz swój pobyt.

 

Park wodny oferuje:


14 basenów: 9 całorocznych zakrytych i  sezonowych oraz 26 rur i zjeżdżalni – ponad 1 800 m dróg do zjeżdżania z wliczeniem najdłuższej (Anakonda) i najbardziej stromej (Free Fall) zjeżdżalni na Słowacji i 12 zjeżdżalni z raftami.

Niepowtarzalne SPA - Saunowy Świat Celtów w podziemiach aquaparku oraz Wellness Paradise.

Tropical Paradise - Tropikalny raj, w którym dzięki unikalnej powłoce dachowej, możesz opalać się nawet w środku zimy! W Tropical Paradise to również klimat rodem z karaibów - prawdziwe palmy, stała temperatura 30°C, 2 baseny z krystaliczną wodą słodką, 2 baseny z wodą morską ogrzaną do 32 stopni, zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji!

Holiday Village Tatralandia z lotu ptaka

Zakwaterowanie w Tatralandii

Komfortowe domki na terenie wiosek tematycznych w Holiday Village Tatralandia, zaraz obok aquaparku. Domki są: 3, 4 i 7 osobowe z możliwością maksymalnie 1 dostawki w każdym, ponadto w ofercie pensjonaty i hotele w okolicy.

Domki w Tatralandii

Tatralandia z lotu ptaka

Zarezerwuj nocleg w Tatralandii

Wszystkie prawa zastrzeżone © BT KRAKUS 2009-2014