zdjęcie doradcy
Anna Choptiana
< >
wybierz kontakt z doradcą:
telefon stacjonarny gg zegar wiadomość
telefon stacjonarny:
telefon komórkowy:
zadzwonię do Ciebie o wygodnej dla Ciebie porze:
wyślij wiadomość doradcy:

Rezerwacja noclegów

data przyjazdu
data wyjazdu
dorosłych:
dzieci:

Infolinia czynna w godzinach:

8:00 - 18:00

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Nowe komfortowe domki
Wstępy szkolne do Aquaparku Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Baseny termalne w Tatralandii
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Saunowy Świat Celtów Tatralandia

Informacje o Parku Wodnym Tatralandia

Sylwester 2018

Sylwester w Holiday Village Tatralandia

Sprawdź ofertę na Sylwestra 2018 z zakwaterowaniem w Holiday Village Tatralandia lub sam wstęp do aquaparku!

Sylwester 2017

Spędź Sylwestra w wielkim stylu

Spędź ostatnią noc w roku w niezwykły sposób - w tropikach! Dla uczczenia końca roku na Sylwestra 2018 Tatralandia przygotowała wielką imprezę! Ciesz się autentyczną sylwestrową atmosferą i przywitaj Nowy Rok w basenie lub na zjeżdżalni. Podczas wielkiego pożegnania starego roku wystąpi słowacki raper EGO, którego przebojów będzie można posłuchać w basenie.

Sylwester w Tatralandii to przede wszystkim nietypowe miejsce – baseny, zjeżdżalnie i sauny, a dodatkowo arcyciekawe występy tancerek z Vivas Dance Group i świetny DJ Martin Cehelský, prawdziwie imprezowa atmosfera oraz nieodłączna loteria i sylwestrowy pokaz fajerwerków!

Sylwester odbędzie się w popularnym kompleksie Tropical Paradise, gdzie poczujesz się jak w raju. Spędź ostatni dzień roku w otoczeniu egzotycznych palm, z drinkiem w basenie, nurkując z rybkami lub pływając w słonej morskiej wodzie. Jeśli marzy Ci się szczypta adrenaliny, zapewniamy dłuższe godziny otwarcia Surf Waves Tatralandia, gdzie będzie okazja, by posurfować z naszymi instruktorami. Możesz też spędzić dzień wSaunowym Świecie Celtów.

 

Tropikalny Sylwester w Tatralandii to niezapomniana i ekscytująca impreza w basenach.

EGO

Ego zagra na Sylwestrze w TatralandiiMichal Straka, znany pod pseudonimem artystycznym Ego, to słowacki raper i wokalista. Członek zespołu Kontrafakt. W 2012 r. rozpoczął karierę solową wydając singiel "Žijeme len raz", który w tym samym roku stał się hitem numer 1 słowackich rozgłośni radiowych. W Tatralandii można posłuchać jego muzyki wprost z basenu.

VIVAS DANCE GROUP

Sylwester 2018 w Tatralandii

Kipiący energią występ taneczny z kolorowymi kostiumami, wpadającą w ucho muzyką i pięknymi dziewczynami. Nie sposób wyobrazić sobie Sylwestra bez Vivas Dance Group! Ich niezapomniane choreografie przez całą noc będą podgrzewać atmosferę sylwestrowej nocy.

DJ MARTIN CELEHSKY

Sylwester 2018 w Tatralandii

Martin Cehelský to młody, uzdolniony DJ, który rozkręca najlepsze imprezy, dlatego doskonale sprawdzi się podczas Sylwestra w Tatralandii. Grywa w najlepszych słowackich i czeskich klubach, występuje z najlepszymi DJ-ami, takimi jak DJ EKG, Emtydee, Drahosh, Elsy czy Milan Lieskovský.

 

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek

Wszelkie prawa zastrzeżone © BT KRAKUS 2009-2016