zdjęcie doradcy
Anna Bolek
< >
wybierz kontakt z doradcą:
telefon stacjonarny gg zegar wiadomość
telefon stacjonarny:
telefon komórkowy:
zadzwonię do Ciebie o wygodnej dla Ciebie porze:
wyślij wiadomość doradcy:

Rezerwacja noclegów

data przyjazdu
data wyjazdu
dorosłych:
dzieci:

Zapraszamy do kontaktu jutro:

10:00 - 14:00

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Nowe komfortowe domki
Wstępy szkolne do Aquaparku Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Baseny termalne w Tatralandii
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Saunowy Świat Celtów Tatralandia

Informacje o Parku Wodnym Tatralandia

Aktualności

Sylwester w TatralandiiSpędź Sylwestra nietypowo – w tropikach! Na ostatnią noc w roku park wodny Tatralandia przygotował wspaniałą imprezę sylwestrową , którą zwieńczy występ rapera EGO z tańcami w basenach.

Czytaj więcej: Sylwester 2018

Szkoła wyobraźni i centrum nauki IQ park

Baseny, zjeżdżalnie, nieokiełznane fale oraz Szkoła wyobraźni Halloween z centrum nauki IQ park oczarują Cię od września do grudnia.

Również tej jesieni Tatralandia przygotowała wystrój w stylu Halloween - zupełnie odmieniony z niepowtarzalnie tajemniczą atmosferą. Czeka Cię pływanie w przejrzystej wodzie termalnej lub w słonej wodzie pod palmami, zjazdy na zjeżdżalniach lub surfing w części parku Surf Waves Tatralandia, to wszystko urozmaicone tematyką Halloween: dekoracjami, grami i oryginalnymi dziełami sztuki stworzonymi przez artystę Jaroslava Čecha.

Pomimo, że od wspaniałego ślubu kościotrupów Seniority Conchity i Seniora Pedra upłynęło muchos wody na zjeżdżalniach i rozbiło się muchos fal w basenach parku wodnego Tatralandia, zapewne pamiętacie grandioso chrzciny ich syna Raffaelita. Od tamtego czasu Raffaelito wyrósł i teraz cieszy się, że może zasiąść w ławkach Szkoły wyobraźni i rozwiązywać zagadki centrum nauki IQ Park.
Przyjedź, aby przeżyć tę przygodę z Raffaelitem!

csm_IMG_1514_9cfcfd35e3.jpg csm_IMG_1516_9fc014a85b.jpg csm_IMG_1518_dad9d1697d.jpg csm_IMG_1519_8a4daecc11.jpg csm_IMG_1520_9279bf0f06.jpg csm_IMG_1522_8750044b50.jpg

Przepłyń słone i słodkie wody tropików, w części Tropical Paradise, przejdź przez gęstwinę palm tropikalnych i lian. Zaprowadzimy Cię do Szkoły wyobraźni, gdzie odkryjemy przed Tobą czar i piękno takich szkolnych przedmiotów, jak chemia hokus-pokus, przyrodologia i tajniki życia na planecie Ziemia, szkieletologia – język parku wodnego Tatralandia czy gimnastyka. Swoje zwoje mózgowe wytężą małe niños, ale również duzi adultos podczas rozwiązywania rebusów centrum nauki IQ parkspotkasz się ze smokiem, wejdziesz do Zamku Gomoku, przeżyjesz hokus-pokus w laboratorium profesora Hydrogeniusza, a na wychowaniu muzycznym zaśpiewasz z syreną. Dla małych muchachos przygotowaliśmy grę dla dzieci. Uczniowie dostaną podręcznik, w którym będą zbierać pieczątki i oceny za wykonane zadania.

Atrakcje intelektualne

 • Smocze i pajęcze klocki


  Klocki składają się z 6 zdjęć różnych pająków i smoków. Połącz je i poskładaj pająka, smoka lub gigantyczny zamek. Ćwicz wyobraźnię, logiczne myślenie i motorykę.
  Znajdziesz je na górnym piętrze w hali Karaiby obok kącika zabaw dla dzieci.
 • Tajemnicza syrena

  Przechadzając się pośród atrakcji IQ natraficie na posąg Syreny, która zmienia wszelkie głosy. Wystarczy stanąć naprzeciwko niej, nacisnąć jeden z przycisków i powiedzieć coś do mikrofonu. Nie poznasz swojego głosu  Posąg Syreny znajdziesz w hali Tropical Paradise przy wejściu do restauracji Paradiso.


 • Trójgłowy smok

  Przyjrzyj się fizyce i ruchowi mechanicznemu w praktyce. Pokręć kołami zębatymi, wielkim kołem lub pociągnij szybko smoka za dziurę w jego gardle i potrząśnij mu oczami, pokręć jego ogonem lub wpraw w ruch jego skrzydła.  Rzeźbę Trójgłowego smoka znajdziesz w hali Tropical Paradise obok basenu do nurkowania.


 • Laboratorium chemiczne

  W naszym laboratorium chemicznym z szalonym profesorem Hydrogeniuszem przeżyjesz chwile napięcia i poznasz tajniki chemii. Zostań na chwilę chemikiem, załóż duże rękawiczki i zrób sobie pamiątkowe zdjęcie.  Laboratorium chemiczne znajduje się przy wejściu do hali Tropical Paradise.


 • Krzesło Kościotrup

  Nawet Kościotrup zaczarowany w krzesło chce przyglądać się eksperymentom w laboratorium. Usiądź na krześle i zobacz, co się stanie. Krzesło Kościotrup chętnie zrobi sobie z tobą zdjęcie. Poznasz także podstawy fizyki i ruchu mechanicznego.


  Krzesło Kościotrup znajdziesz obok Laboratorium chemicznego. • Zamek Gomoku

  Chyba każdy z nas zna grę w Gomoku, czyli inaczej Kółko i krzyżyk. Co takiego, nie słyszałeś o niej? W takim razie za chwilę będziesz mógł w nią zagrać, w dodatku na dużym Zamku Gomoku. Weź ze sobą przyjaciela, w końcu to gra dla dwojga.  Zamek Gomoku znajdziesz przy wejściu do restauracji Paradiso.


 • Ścieżka edukacyjna


  Co by to była za szkoła, gdybyś się w niej niczego nie nauczył? Park wodny Tatralandia, to miejsce pełne osobliwości. Przejdź naszą ścieżkę edukacyjną, na której odnajdziesz wszystkie punkty IQ Points. Dowiesz się z nich takich ciekawostek, o których nawet nie miałeś pojęcia. Czy wiesz, że w parku wodnym Tatralandia znajdują się rośliny egzotyczne, takie jak bananowiec i palma kokosowa? Że spotkasz tu żarłacza, słynną rybkę Nemo, a nawet tygrysa? Że dawno temu rozbił się tu statek piracki i do dzisiaj można natrafić na piratów? I że będziesz się kąpać w słonej wodzie, która jest bardziej słona od tej w Morzu Bałtyckim? A to nie wszystko, jeżeli wciąż chcesz wiedzieć więcej, przybądź do parku wodnego Tatralandia, a punkty IQ points zdradzą Ci ciekawostki, które zainteresują osoby w każdym wieku.

 • Hej, szkoła zabawą Cię przywoła!

  Tatralandia-Halloween-IQPark-31_06.jpg csm_IMG_1504_8d6668ab66.jpg csm_IMG_1511_e23ce45cc3.jpg csm_IMG_1524_d0826f117e.jpg csm_Tatralandia-Halloween-IQPark_05_cd7e69479a.jpg csm_Tatralandia-Halloween-IQPark_14_42993f2962.jpg csm_Tatralandia-Halloween-IQPark_18_51276852d4.jpg


  Wypróbuj u nas szkołę na inny sposób. Tutaj nauczą się tych najbardziej godnych uwagi przedmiotów i możesz włączyć się do gry dla dzieci o tytuł najlepszego ucznia parku wodnego Tatralandia. Każdy mały gość zostanie uczniem w Szkole wyobraźni, otrzyma swój podręcznik i za prawidłowo rozwiązane zadania otrzyma prawdziwe oceny i pieczątki. Jeżeli chcesz zebrać wszystkie pieczątki i mieć same szóstki, musisz przejść wszystkie zadania w naszej grze IQ Szkoła przez zabawę. Każde zadanie jest wyjątkowe i w formie zabawy nauczy Cię więcej z chemii hokus-pokus, szkieletologii, przyrodologii i gimnastyki. Do wygrania 4 bilety wstępu do parku wodnego Tatralandia oraz bon podarunkowy o wartości 100 € na zakupy w sklepach Tatry Motion. Trzymamy kciuki za każdego!

Nowości 2018 w Tatralandii

Już niedługo przeżyjesz w Tatralandii MEGA jazdę, która obecnie dostępna jest obecnie tylko w Dubaju!
Tego lata w Tatralandii pojawią się 2 zupełnie nowe MEGA zjeżdżalnie wodne: DELFIN i 4 FAMILY

DELPHIN 4 FAMILY
M-aksymalne przyspieszenie: na pontonie z 0 do 50 km/h w ciągu tylko 1 sekundy M-onumentalna zjeżdżalnia: duża przepustowość, 4 pontony, szerokość 2,8 m
E-kstremalna wysokość: zjazd zaczyna się na wysokości 5-piętrowego bloku E-nergiczny zjazd: interaktywność, zabawa i wyjątkowe efekty
G-igantyczna  przepustowość: 4-osobowe pontony mogą przewieźć do 1440 osób/h G-enialnie rodzinna: już dla 4-letnich dzieci, cała rodzina na 1 pontonie
A-drenalina: nowy wymiar zjazdu i praktycznie swobodny spadek A-bsolutna zabawa: wciągające zakręty na całej trasie

Co Cię czeka na nowych MEGA zjeżdżalniach wodnych?

MEGA Delphin

→ najpierw zjeżdżasz w MEGA zakrętach z wysokości 17,16 m, czyli jak z 5-piętrowego bloku, a na końcu, z tzw. odcinka w kształcie U odczujesz niepowtarzalne wrażenie swobodnego spadania w dół i znów w górę, i tak kilka razy. Prawie zapomnieliśmy wspomnieć, że zjeżdżasz po torze o szerokości 2,8 m w wielkich, bezpiecznych pontonach raftingowych przeznaczonych dla 4 osób. Po prostu MEGA zastrzyk adrenaliny!

MEGA 4 Family

→ to rodzinna MEGA zjeżdżalnia wodna zapewniająca zabawę i spokojniejszy zjazd dla dzieci już od 4 lat. Dzieciaki wraz z rodzicami zjeżdżają na MEGA pontonach, na których wygodnie mieszczą się nawet 4 osoby. Na torze znajdują się różne atrakcje i można zanurzyć się w interaktywną przygodę dzięki ruchowi i kolorowym świetlnym pasom. Ogromne okrągłe pontony gwarantują, że każdy zjazd będzie wyjątkowy i za każdy razem przeżywany z innej perspektywy. Na pewno nie będziecie się nudzić!

csm_001_preview_c099acad7e.jpg csm_002_preview_c892d27c0c.jpg csm_003_preview_ddb2640c39.jpg csm_004_preview_137b1366a4.jpg csm_005_preview_638a418546.jpg csm_006_preview_664cdf01a9.jpg csm_007_preview_cc99b31680.jpg csm_008_preview_ee0b72e7d6.jpg

MEGA Bonus

 • Dbamy o Twój komfort i wygodę. Ogromne pontony wjeżdżają na samą górę zjeżdżalni w naszej nowej windzie pontonowej. Nie musisz wnosić 35 kg pontonu, a energię zużytkujesz tylko na zabawę. Wystarczy wybrać ponton i już możesz ruszać ku przygodzie.
 • Ogromna przepustowość zjeżdżalni oznacza krótsze oczekiwanie na zjazd.
 • Jedyne zjeżdżalnie wodne w całej Europie z 4-osobowymi pontonami tylko u nas w Tatralandii.

Tobogan Battle Openning 08.07.2018

Doczekaliśmy się. Nadchodzi uroczyste otwarcie nowych MEGA zjeżdżalni. Uczcij to razem z nami!

Wreszcie! Doczekaliśmy się.

Szykuje się uroczyste otwarcie nowych MEGA zjeżdżalni. Wielkie otwarcie zaplanowano na 08.07.2018 r. (niedziela) przy nowych zjeżdżalniach. W rolach głównych wystąpią: niebiesko-biała zjeżdżalnia Delphin o długości prawie 140 m oraz żółto-biała zjeżdżalnia 4 Family o długości 182 m. Zapraszamy na otwarcie nowych zjeżdżalni, międzynarodowe konkursy w zjeździe na czas, piana party i moc letniej zabawy

Adrenalinę gwarantują nowe zjeżdżalnie, a wydarzenie uprzyjemnią Zuzana Plačková – królowa słowackiego Internetu i Monika Jákliová -  Miss Carat Tuning 2018. Sportowe emocje rozgrzeją Attila Végh i Gábor Boráros, utytułowani słowaccy zawodnicy MMA. Zaśpiewać będzie można z Barborą Hazuchovą, która przedstawi swój wspaniały hit „Tatralandia – miesto bláznivé“, a w wir tańców porwą Was nasi weseli animatorzy. Do tego mistrzowski DJ i mistrz słowa, którzy urzekną nawet największych twardzieli.

Ponadto konkursy na pontonach z udziałem różnych zespołów: słowacki zespół Tatralandia Team, słowacki i polski zespół gwiazd, zespół dziennikarzy i zespół Royal Water. Oceniane będą prędkość, styl, szaleństwo i efekty dźwiękowe... Ogólne wrażenia osądzi profesjonalne jury.

Nastrój podkręci ogromny tort urodzinowy dla wszystkich. W końcu Tatralandia obchodzi już 15 urodziny i uczci je w wielkim stylu - z nowymi zjeżdżalniami.


 U nas można zakupić bilet wstępu do Aquaparku 10% taniej niż w kasie! Promocyjne ceny:

 • 107 zł - osoba dorosła
 • 87 zł - junior 12-18 lat, student, senior
 • 72 zł - dziecko 6-12 lat
 • gratis! - dziecko do 6 lat ( nieskończonych 5,99 lat)

Nie zwlekaj, tylko dzwoń do naszych doradców lub wyślij maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i kup bilet już teraz!

tel. 12 384 86 26

Aby zakupić bilety, należy napisać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści należy podać

 • ilość biletów z dopiskiem LATO 2018
 • numer telefonu kontaktowego

Mistrzostwa świata w zjeżdżaniu na zjeżdżalni
28. - 01. 05. 2018 i 05. -07. 05. 2018.

W maju Tatralandia ponownie ożyje ekscytującymi zawodami, które tchną ducha rywalizacji we wszystkich uczestników. Zadaniem pary zawodników jest najszybciej jak to możliwe, pokonanie legendarnej wieży Boomerang. Pierwsze trzy drużyny otrzymają cenne nagrody i staną na podium

Podczas Aquaracingu otwieramy bramy kilku zjeżdżalni letnich. Oprócz programu sportowego można skorzystać z kąpieli w wodzie termalnej, czystej wodzie, morskiej pod palmami, zabawy na zjeżdżalniach, surfingu lub skosztować tropikalnych drinków w basenie. Po wysiłku sportowym i dniu pełnym wrażeń można zrelaksować się w Saunowym Świecie Celtów.

Aquaracing Tatralandia to impreza, na której nie może Ciebie zabraknąć. Rejestracja odbędzie się w dniu zawodów. Ilość drużyn jest ograniczona, więc nie zwlekaj. Czekamy na Ciebie!

Aquaracing Tatralandia - Majówka 2018

Jeśli szukasz oryginalnego miejsca, w którym można spędzić tegoroczną Majówkę z rodziną, trafiłeś w dziesiątkę – to właśnie TATRALANDIA!

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek

Wszelkie prawa zastrzeżone © BT KRAKUS 2009-2016