zdjęcie doradcy
Gabriela Furtak
wybierz kontakt z doradcą:
telefon stacjonarny zegar wiadomość
tel:
zadzwonię do Ciebie o wygodnej dla Ciebie porze:
wyślij wiadomość doradcy:

Rezerwacja noclegów

data przyjazdu
data wyjazdu
dorosłych:
dzieci:


Infolinia w Polsce

+48-123-848-626

Zapraszamy do kontaktu jutro:

0:00 - 0:00

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Noclegi w okolicy

Nowe komfortowe domki
Nowe komfortowe domki
Wakacyjne pobyty grupowe w Aquaparku Tatralandia
Wakacyjne pobyty grupowe w Aquaparku Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Baseny termalne w Tatralandii
Baseny termalne w Tatralandii
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Saunowy Świat Celtów Tatralandia
Saunowy Świat Celtów Tatralandia

Tatralandia - Przygoda i Zabawa

Lokalizacja

Ośrodek położony jest wśród pięknych gór, nad północnym brzegiem sztucznego jeziora Liptowska Mara, z widokiem na Zachodnie Tatry, w pięknym rejonie Liptov. Oddalony jest o ok. 2 km od Liptowskiego Mikulasza, a od przejścia granicznego w Chyżnem tylko 50 km.

GPS: AQUAPARK N49°06.329 E19°34.240

Mapka lokalizacyjna<p>Przedstawia położenie Tatralandii względem przejść granicznych z Polską<p> Lokalizacja Tatralandii i Jasnej

DOJAZD

Najlepszy jest dojazd własnym środkiem transportu, bądź lokalną komunikacją z Liptovskiego Mikulasza. Jadąc samochodem można wybrać 2 trasy: krótszą przez Zuberec lub troszkę dłuższą, umożliwiającą poznanie regionu przez Rużomberok.

Trasa przez Rużomberok:

W zimie polecamy drogę nr 59 (E77) wiodącą przez Podbiel w kierunku Rużomberoka, w którym należy skręcić w kierunku wschodnim na szosę nr 18, skąd poprowadzi nas płatna autostrada D1 ( E50). Z autostrady zjeżdzamy do Liptovskiego Mikulasa.

Trasa przez Zuberec:

Latem natomiast polecamy drogę przez Zuberec. W tym, celu po przekroczeniu przejścia granicznego w Chyżnem, kierując się drogą nr 59 (E77), w Podbielu skręcamy w lewo na drogę 548 i jedziemy nią w kierunku Liptovskyego Trnovca przez Habovkę i Zuberec. Dalej  kierujemy się do Liptovskiego Mikulasa, Tatralandia zobaczymy po lewej stronie. Jest to droga krótsza, jednak ciągnie się przez góry. Z tego też powodu jest bardzo malownicza, ponieważ na trasie mijamy punkty widokowe z panoramą Niskich Tatr. Oczywiście w zimie trasa jest także przejezdna, doświadczeni kierowcy z pewnością dadzą sobie radę, jednak obowiązkowo samochód musi posiadać zimowe opony i  na wszelki wypadek łańcuchy.

Trasa Zakopane - Tatralandia <p>Przez Dolny Kubin, Rużomberok. Potrzebna jest winieta.<p> Trasa Krościenko - Tatralandia<p>Trasa przez wysokie Tatry, Keżmarok i Poprad.<p> Trasa Zakopane - Tatralandia<p>Malownicza trasa przez Łysa Polanę i Wysokie Tatry.<p> Trasa Międzybrodzie Bialskie - Tatralandia<p>Przez Namestovo, Tvardosin.<p>

samochodem – autostrada D1 od zachodu i wschodu – zjazd na Liptowski Mikulasz, następnie na północny zachód w kierunku na Liptowski Trnovec.

autobusem – dworzec autobusowy w Liptowskim Mikulaszu znajduje się ok. 2 km od Aquaparku, stamtąd do kompleksu można dojechać autobusami komunikacji miejskiej w kierunku na Liptowski Trnovec lub inne miejscowości, do Liptovskej Ondrašovej i następnie przejść pieszo kilkadziesiąt metrów.

pociągiem – stacja kolejowa w Liptowskim Mikulaszu znajduje się ok. 2 km od Aquaparku, stamtąd do kompleksu można dojechać autobusami komunikacji miejskiej w kierunku na Liptowski Trnovec lub inne miejscowości, do Liptovskej Ondrašovej i następnie przejść pieszo kilkadziesiąt metrów.

 UWAGA! Na autostradach obowiązują opłaty - trzeba wykupić winietę. Więcej informacji:

Winiety na Słowacji

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek

Wszelkie prawa zastrzeżone © BT KRAKUS 2009-2016