zdjęcie doradcy
Anna Bolek
< >
wybierz kontakt z doradcą:
telefon stacjonarny gg zegar wiadomość
telefon stacjonarny:
telefon komórkowy:
zadzwonię do Ciebie o wygodnej dla Ciebie porze:
wyślij wiadomość doradcy:

Rezerwacja noclegów

data przyjazdu
data wyjazdu
dorosłych:
dzieci:

Infolinia czynna w godzinach:

8:00 - 18:00

Promocje w Tatralandii

Tropikalnne lato

Tropikalnne lato

Wstęp 10% taniej niż w kasie

Wstęp 10% taniej niż w kasie

Hurricane Factory dla dzieci

Hurricane Factory dla dzieci

Wstępy szkolne do Aquaparku Tatralandia
Hurricane Factory Tatralandia
Holiday Village - zakwaterowanie przy aquaparku
Baseny termalne w Tatralandii
Tatralandia - raj dla najmłodszych Gości Parku!
Saunowy Świat Celtów Tatralandia

Tatralandia - Przygoda i Zabawa

Sylwester 2017

Sylwester w Holiday Village Tatralandia

Sprawdź ofertę na Sylwestra 2017 z zakwaterowaniem w Holiday Village Tatralandia lub sam wstęp do aquaparku!

Sylwester 2017

Przeżyj ekskluzywne party sylwestrowe bezpośrednio w basenach aquaparku Tatralandia! Czeka na Ciebie doskonała muzyka, występy taneczne, party z DJ-em do białego rana, doskonałe jedzenie, konkursy i animacje dla najmłodszych gości. Radość sprawi Ci również koncert sylwestrowy grupy HEX.

Sylwester w Tatralandii

Uczcij ostatnią noc w roku w niecodziennym miejscu – w tropikach! Tatralandia 31.12.2017 r. przygotowała wspaniałe obchody końca roku. Zaznaj prawdziwej sylwestrowej atmosfery i uczcij zakończenie roku w basenach, na zjeżdżalniach i w rytmach znanej słowackiej kapeli HEX. 
Sylwester w Tatralandii to wyjątkowe połączenie miejsca i okazji do świętowania. Baseny, zjeżdżalnie i sauny  w powiązaniu z różnorodnymi występami tanecznymi i magicznym UV light show z kołami hulahop grupy tanecznej Dreamdancers, która zapewni niezapomniane przeżycia każdemu uczestnikowi zabawy. Pole dance w tropikach? Tak, również tę sztukę będzie można podziwiać w Sylwestra w Tatralandii. 

Przez cały wieczór o dobrą zabawę zadba DJ Martin Cehelský i Bongoman Elizz, a dla małych i dużych przygotowano wiele konkursów i zabaw. Wspaniałym zakończeniem starego roku będzie koncert grupy Hex, których hitów będzie można słuchać prosto z basenu. Nieodłączną częścią noworocznych uroczystości jest popularna loteria i oczywiście sztuczne ognie!

HEX

Zespół Hex zagra na Sylwestrze w TatralandiiNie przeżyłeś jeszcze koncertu przy basenie? W czasie Sylwestra w Tatralandii to możliwe! Posłuchaj koncertu znanej słowackiej kapeli Hex wypoczywając w basenie. Zabawę poniosą rytmy znanych hitów V piatok podvečer lub Keď sme sami. Ich lekkie piosenki należą do najczęściej granych hitów w słowackich radiach. A że nigdy (lub nigdzie) nie było lepiej, podśpiewywać będziesz sobie jeszcze długo po sylwestrowym wieczorze pełnym zabawy i wspaniałej atmosfery.

UV LIGHT SHOW

Sylwester 2017 w Tatralandii p- pokaz DreamdancerWyjątkowe połączenie tańca, muzyki, sztuki i gry światła. Po tym przedstawieniu każdy widz będzie mieć za sobą niepowtarzalne przeżycie. Show ze świecącymi hulahop i elementami akrobatycznymi zaprezentują na podium prawdziwi profesjonaliści.

Dominika Mirgová & Barbora Hazuchová

Sylwester 2017 w TatralandiiBeach Music Party w Tatralandii to nie tylko muzyka i zabawa w basenach! 
Prawdziwej tropikalnej imprezie będą towarzyszyć gorące rytmy Dominiki Mirgovej i Barbory Hazuchovej. Znane słowackie wokalistki zadbają o doskonałą zabawę i wyjątkowe przeżycia, których nie możesz przegapić!

Pole dance

Tatralandia - Sylwester 2017 i pokaz Pole DancePole dance to nowoczesna dyscyplina taneczna, która łączy elementy kilku tańców – baletu, walca czy salsy z nowoczesnymi elementami gimnastyki, akrobatyki i free dance. Tę sztukę zaprezentuje czarująca tancerka, która jest członkiem jury w znanych konkursach tańca i sama posiada kilka wyróżnień.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek

Wszelkie prawa zastrzeżone © BT KRAKUS 2009-2016